Connect with us
Македонија3 months ago

Вархеји: Албанија ги исполнува условите, Македонија и Бугарија да најдат решение

Свет3 months ago

Рускиот министер за здравство: Вакцината „Спутник Б“ е ефикасна и против новиот британски сој на коронавирусот

Забава3 months ago

Српската естрада денеска на едно место – Цеца на суд со Карлеуша, раперот Раста на рочиште за изречување казна

Македонија3 months ago

За 24 часа во Скопје хоспитализирани 28 пациенти

Спорт3 months ago

Кире Лазаров: Среќен и горд сум за целата Македонија

Македонија3 months ago

Поранешниот директор на ДЗС: Треба да се размисли за одложување на пописот

Живот3 months ago

Новак Ѓоковиќ секое утро го започнува со оваа напивка: Неверојатно моќна комбинација што го зајакнува целиот организам!

Живот3 months ago

Починала глумицата Даринка Чалениќ, легендарната Дара од „Жикина династија“

Живот3 months ago

МНТ подготвува два нови проекти

Македонија3 months ago

Во Скопје казнети 165 возачи, 12 возеле без дозвола

Свет3 months ago

Земјотрес во источна Турција

Македонија3 months ago

Филипче и Заев без одговор за фантом фирмата

Македонија3 months ago

Речиси 50 илјади нашинци во дијаспората се самопопишале досега

Видео

More News

Advertisement
Политика2 months ago

На дното во Европа!

Македонија2 months ago

Генералниот секретар на ВМРО – ДПМНЕ, Ѓорѓија Сајкоски назначен за Претседател на Републичкиот изборен штаб за претстојните локални избори

Македонија3 months ago

Млада Албанка интелектyaлка yдpи по Д У И: Влaдaта не изневepи, нашите албански функционepи два пати

Политика3 months ago

ЛУКЕ ГАЛЕСКИ: Каде ви е согласноста од општините за имињата на улиците? Ја немате!

Македонија3 months ago

Николоски: “Со закани не поминуваат, ќе продолжам да објавувам криминални афери”

Политика3 months ago

Приклучете се на телеграм каналот на Христијан Мицкоски

Македонија3 months ago

ВМРО-ДПМНЕ почнува акција за зачленување на нови членови

Забава3 months ago

Овие хороскопски знаци се вистински гении и сите им завидуваат

Балкан3 months ago

Во Хрватска почина 12-годишно девојче од Ковид-19

Свет3 months ago

Во ковид-пасошот нема да може да влезе вакцина што не е одобрена од ЕУ

Спорт6 months ago

Македонија се надева на СП: Брестовац ги повика Маркоски, Манасков и Стоилов!

Македонија6 months ago

Мицкоски: Ако Заев продолжи да турка политички попис, ВМРО-ДПМНЕ НЕМА ДА ГО ПРИЗНАЕ

Спорт6 months ago

Седел на клупата за резерви, па дознал дека е позитивен на Ковид 19

Забава6 months ago

Егоцентрични фалбаџии: 3 најсебични знаци во хороскопот кои мислат само на себе

Македонија6 months ago

ВМРО-ДПМНЕ бара пописот да се одложи за една година, СДСМ вели дека пописот ќе се случи во 2021 година

Балкан8 months ago

Захариева: Да не сте ги допреле оние кои се чувствуваат како бугари во Македонија

Живот6 months ago

Божикна ѕвезда: Блиска средба на Јупитер и Сатурн

Македонија8 months ago

Последниот статус на д-р Трајче Нешковски: Секоја генерација си има своја борба, секое време си има свои херои

Живот8 months ago

Манекенката Емили Ратајковски на насловна на Vogue откри дека е бремена

Забава6 months ago

Новогодишни џуџиња – хит во празничното декорирање!