Connect with us
Македонија3 months ago

На инфективните одделенија во Македонија од коронавирус се лекуваат 582 пациенти

Македонија3 months ago

На инфективните одделенија во Македонија од коронавирус се лекуваат 582 пациенти

Македонија3 months ago

Со 24 милиони евра ќе се вработуваат ранливи категории граѓани

Македонија4 months ago

Во сообраќајка загина 37-годишен маж

Македонија4 months ago

Мицкоски од инфективна бара одлужување на пописот за септември и на локалните избори од октомври за ноември

Балкан4 months ago

Во Хрватска има 777 новозаразени, починаа 10 пациенти

Македонија4 months ago

Тасева: Владата и Филипче веднаш да ги објават сите документи за набавката на вакцини

Македонија4 months ago

Тешка сообраќајка во струмичко: Еден загинат, тројца повредени

Забава4 months ago

НЕОБИЧЕН ТЕСТ: Изберете еден був и дознајте многу за себе

Македонија4 months ago

Утре без струја делови од Кисела Вода и Сарај

Македонија4 months ago

Приведен 33-годишен штипјанец – бил фатен додека извршувал кражба во куќа

Свет4 months ago

Данска целосно забрани користење на вакцината Астразенка

Македонија4 months ago

Дел од улицата „Шидска“ без вода поради дефект

Видео

More News

Advertisement
Политика2 months ago

На дното во Европа!

Македонија2 months ago

Генералниот секретар на ВМРО – ДПМНЕ, Ѓорѓија Сајкоски назначен за Претседател на Републичкиот изборен штаб за претстојните локални избори

Македонија3 months ago

Млада Албанка интелектyaлка yдpи по Д У И: Влaдaта не изневepи, нашите албански функционepи два пати

Политика3 months ago

ЛУКЕ ГАЛЕСКИ: Каде ви е согласноста од општините за имињата на улиците? Ја немате!

Македонија3 months ago

Николоски: “Со закани не поминуваат, ќе продолжам да објавувам криминални афери”

Политика3 months ago

Приклучете се на телеграм каналот на Христијан Мицкоски

Македонија3 months ago

ВМРО-ДПМНЕ почнува акција за зачленување на нови членови

Забава3 months ago

Овие хороскопски знаци се вистински гении и сите им завидуваат

Балкан3 months ago

Во Хрватска почина 12-годишно девојче од Ковид-19

Свет3 months ago

Во ковид-пасошот нема да може да влезе вакцина што не е одобрена од ЕУ

Спорт6 months ago

Македонија се надева на СП: Брестовац ги повика Маркоски, Манасков и Стоилов!

Македонија6 months ago

Мицкоски: Ако Заев продолжи да турка политички попис, ВМРО-ДПМНЕ НЕМА ДА ГО ПРИЗНАЕ

Спорт6 months ago

Седел на клупата за резерви, па дознал дека е позитивен на Ковид 19

Забава6 months ago

Егоцентрични фалбаџии: 3 најсебични знаци во хороскопот кои мислат само на себе

Македонија6 months ago

ВМРО-ДПМНЕ бара пописот да се одложи за една година, СДСМ вели дека пописот ќе се случи во 2021 година

Балкан8 months ago

Захариева: Да не сте ги допреле оние кои се чувствуваат како бугари во Македонија

Живот6 months ago

Божикна ѕвезда: Блиска средба на Јупитер и Сатурн

Македонија8 months ago

Последниот статус на д-р Трајче Нешковски: Секоја генерација си има своја борба, секое време си има свои херои

Живот8 months ago

Манекенката Емили Ратајковски на насловна на Vogue откри дека е бремена

Забава6 months ago

Новогодишни џуџиња – хит во празничното декорирање!