Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ повеќе од една деценија нема покажано во јавноста ниту еден емотивен партнер.

Во интервјуата истакнува дека е сама, а сега со следбениците на Инстаграм јавно сподели каков маж сака да има покрај себе,

„Во 20 – тите се бара вистинска љубов, во 30 – тите сродна душа, а во 40 – тите некој со кој можеш да испиеш кафе, а да не ти оди на нерви.“

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here