Американската пејачка Лејди Гага позираше во „жешко“ издание за новата кампања на нејзиниот козметички бренд и ги воодушеви фановите ширум светот.

Гага уште минатата година најави лансирање на своја линија шминки, потег кој претходно го направија и многу други нејзини колешки.

„Времето е можеби се’ поладно, но ние ги загреваме работите“, напиша таа под објавата.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here