Џозеф Баен, синот на Терминатор, Конан… легендарниот актер Арнолд Шварценегер, дефинитовно води грижа за своето тело. 

Никогаш не ги прескокнува физичките активности.

Џо покрај во теретана обожува да оди на на пливање, редовмните тренинзи очигледно даваат резулати.

Синот сега дефинитовно изгледа како тато, Џо е вистински Терминатор.

Синот на некогашниот боди билдер одлучи да ги покажа мускулите.

-Треба да се работи малку на темниот тен, напишал Баен под фотките.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here