Бизарна ситуација се случи на мечот меѓу Атланта Хоукс и Лос Анџелес Лејкерс кој шампионот го доби со 99-107. Навивачката на Хоукс, Јулијана Карлос му се закануваше на Леброн Џејмс. Леброн Џејмс и возврати со зборовите „пијана си“, по што мораше да интервенира и обезбедувањето во салата.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here